Home > Nieuwsoverzicht > Maarten van der Snel gaat meedoen aan Alpe d'HuZes

Maarten van der Snel gaat meedoen aan Alpe d'HuZes!

Samen met vrouw en dochter geld inzamelen voor kankeronderzoek

1/19/2024

Samen de berg op tegen kanker
Maarten gaat samen met vrouw en dochter de meedoen aan Alpe d'HuZes!

"Iedereen kent wel iemand in haar of zijn omgeving die strijdt of heeft gestreden tegen deze vreselijke ziekte. Ook wij hebben van dichtbij gezien wat zo`n ziekte met iemand doet. Wij zijn dierbaren verloren en hebben ook dierbaren zien strijden tegen kanker.
Daarom dien wij mee aan Alpe d'HuZes 2024. Samen gaan we deze berg op om niet alleen samen een mooie herinnering te maken, maar ook om heel veel geld in te zamelen voor onderzoek naar kanker.
Om veel geld in te kunnen zamelen organiseren wij met ons team vanuit Klarenbeek verschillende activiteiten. Een van deze is het maken en verkopen van vogelhuisjes. De vogelhuisjes zijn gemaakt door vrijwilligers en door leerlingen op school tijden een workshop.
Wij zijn enorm blij en trots op Gerco en al mijn collega`s bij Van Engelen KI-Service dat zij bij willen dragen aan ons doel om zo veel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker door deze vogelhuisjes in de actie beschikbaar te stellen. Wij ondersteunen deze actie dan ook van harte en hopen zoveel mogelijk op te halen.

Samen met mijn dochter Rinske (14) en mijn vrouw Monique en Team Klarenbeek gaan wij de Alpe d'HuZes beklimmen, omdat wij geloven dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker"

Maarten van der Snel

Vogelhuisjes -actie in samenwerking met Vekis
Bij aankoop van 15 rietjes sperma ontvangt u een prachtig vogelhuisje! Gemaakt door o.a. Maarten zelf!
Per actie doneren we €25,- aan Alpe d'HuZes.

U kunt u vogelhuisje ook bestellen via de mail. info@vekis.nl
En natuurlijk bij iedereen van het vekis-team!

Alvast bedankt voor u support!

Fokveedag Putten zeer geslaagd!

Paringsadviseur Wiecher Vliek en Inseminator Berthil van de Poppe beide met Resevekampioen naar huis!

19 March 2024
Strooimansgoed Theresa en Noorder ARGH Adeen hebben op de fokveedag Putten het algemeen kampioenschap roodbont en zwarbont op hun naam geschreven.

Theresa van de familie Ruitenbeek uit Stroe won eerder op de dag ook de seniortitel roodbont. De Kimballdochter kreeg Bremer Wesley Liz van Herman Seeuws uit Zeewolde aan haar zijde als reservekampioene.

Opnieuw reservetitel voor Sijtje van Mul uit Zeewolde
In de Middenklasse roodbont eist R&B am Maryam van Roubos Holsteins uit Leersum de overwinning op. De Amaretto-dochter eindigde voor Sijtje 400 (v.Jotani) van de familie Mul uit Zeewolde, die anderhalve week ervoor ook al zilver op de Winterschow Flevoland had veroverd.

Vaarzentitel voor Mattenhof Redrose
Bij de roodbont vaarzen ging de titel naar Mattenhof Redrose (v.Swingman), in gezamenlijk eigendom van ARGH Holsteins van Aart Blaauw en Rick Schoonhoven en het Zwitserse Mattenhof Holsteins. De resevetitel was voor Femke B. (v.Unstopabull) van de familie van de Poppe uit Doornspijk.

Ook bij zwartbont deden ARGH en familie Schoonhoven een duit in het zakje.
Met Noorder ARGH Adeen (v.Noorder King Milk) wonnen ze het algemeen kampioenschap. Adeen rekende in de middenklasse af met Vliek Francaise 64 (v.Artist) van Vliek Holsteins uit Ermelo.

Dubbelslag voor Seeuws
Bij de oudere koeien sloeg Herman Seeuws een dubbelslag. Bremer Landada (v. Preston) won de titel, stalgenote Bremer Mirthe (v. Leonidas) vergezelde haar op het podium. Seeuws stelde ook de beste bedrijfsgroep zwartbont samen. In deze bedrijfsgroep liepen 2 dochter van de stier Vekis DVH Preston

Bij roodbont was die eer voor de familie Hoegen uit Ermelo.

Minke wint rubriek honderdtonners
In de rubriek hondertonners was Minke 309 van Mts. van Norel-Buurkes uit Oosterwolde de winnares. De Fantast-dochter kreeg de meeste concurrentie van Passiehoeve Connie 22 (v. Pleasure) van de familie Hoogerbrugge uit Woubrugge.

Schoonhoven en ARGH ook succesvol bij Jerseys
Bij de Jerseykeuring was het nogmaals raak voor de familie Schoonhoven en ARGH. Met Noorder Minnie (v.Tequila) wonnen ze het algemeen kampioenschap en de titel in de middenklasse. Bij de vaarzen was De Oosterhof Cream la Cream (v.Chrome) van veehouderij Broeklanden uit Oldebroek de sterkste, terwijl Bruidsschat 1 (v. Lix) van melkveebedrijf Vijzelaar uit Zeewolde won bij de senioren.
Alle reservetitels bij de jerseys gingen naar de familie van Beek uit Zeewolde, van jong tot oud voor achtereenvolgens Beek Doda Monique 1 (v. Gislev), Beeks Ally (v. Broiler) en Dodaar Monique 10 (v. Zlager).

Scholenkeuring voor Willem`s-Hoeve Baily 2441
Het algemeen kampioenschap bij de scholenkeuring was voor Willem`s-Hoeve Baily 2441 (v. Optum) van familie de Jong uit Buren.

Maarten van der Snel gaat meedoen aan Alpe d'HuZes!

Samen met vrouw en dochter geld inzamelen voor kankeronderzoek

19 January 2024
Samen de berg op tegen kanker
Maarten gaat samen met vrouw en dochter de meedoen aan Alpe d'HuZes!

"Iedereen kent wel iemand in haar of zijn omgeving die strijdt of heeft gestreden tegen deze vreselijke ziekte. Ook wij hebben van dichtbij gezien wat zo`n ziekte met iemand doet. Wij zijn dierbaren verloren en hebben ook dierbaren zien strijden tegen kanker.
Daarom dien wij mee aan Alpe d'HuZes 2024. Samen gaan we deze berg op om niet alleen samen een mooie herinnering te maken, maar ook om heel veel geld in te zamelen voor onderzoek naar kanker.
Om veel geld in te kunnen zamelen organiseren wij met ons team vanuit Klarenbeek verschillende activiteiten. Een van deze is het maken en verkopen van vogelhuisjes. De vogelhuisjes zijn gemaakt door vrijwilligers en door leerlingen op school tijden een workshop.
Wij zijn enorm blij en trots op Gerco en al mijn collega`s bij Van Engelen KI-Service dat zij bij willen dragen aan ons doel om zo veel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker door deze vogelhuisjes in de actie beschikbaar te stellen. Wij ondersteunen deze actie dan ook van harte en hopen zoveel mogelijk op te halen.

Samen met mijn dochter Rinske (14) en mijn vrouw Monique en Team Klarenbeek gaan wij de Alpe d'HuZes beklimmen, omdat wij geloven dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker"

Maarten van der Snel

Vogelhuisjes -actie in samenwerking met Vekis
Bij aankoop van 15 rietjes sperma ontvangt u een prachtig vogelhuisje! Gemaakt door o.a. Maarten zelf!
Per actie doneren we €25,- aan Alpe d'HuZes.

U kunt u vogelhuisje ook bestellen via de mail. info@vekis.nl
En natuurlijk bij iedereen van het vekis-team!

Alvast bedankt voor u support!

De nieuwe stierenkaart staat online!

Andy Red meestgebruikte roodbonte stier van Nederland!

18 January 2024
De nieuwe stierenkaart staat online en als het goed is hebben onze klanten hem vandaag in de brievenbus ontvangen. Wilt u ook graag een echte stierenkaart ontvangen? stuur een mailtje naar info@vekis.nl

Bekijk hier onze stierenkaart 

Meest gebruikte stieren
In de Veeteelt van december 2023 konden we weer de fel begeerde KI Statistieken bekijken.
Opvallend was dat fokstier Andy Red van AI Total de meest gebruikte stier was bij roodbont en dat hij ook de #3 is over alle rassen! Andy wordt nog steeds erg veel gebruikt en de veehouders die Andy-dochters melken zijn dan ook zeer tevreden!

Vekis Barack en Vekis Poetin in top-10 BWB
Good Old VEKIS BARACK en VEKIS POETIN staan respectievelijk op plek 5 en 6 bij de meestgebruikte stieren bij Belgisch Blauw!
Ongekend dat deze topstieren ondanks hun leeftijd nog steeds in deze lijstjes voorkomen!
Het is dubbel bijzonder omdat hun sperma ook is gebruikt in het product mengsperma. Dat wordt verkocht onder de naam Vekis001, Vekis003 en Vekis007.

Meer informatie over Vekis Barack, het invriesproces of KI de Toekomst klik dan hier voor een interessant filmpje op ons YouTube kanaal!

Importstieren voeren de lijst met 305 dagenproducties aan!

Rubicon dochters geven gemiddeld 11.468 kg melk met 3.51 % eiwit!

26 January 2023
Elk jaar rond deze tijd publiceert het stamboek de 305 dagenproducties van de meest gebruikte stieren.
Altijd leuk om te zien hoe een stier het nu echt doet.
Wat opvalt is dat in alle lijsten die te vinden zijn op de site van Veeteelt dat er geen Nederlandse stieren bovengemiddeld uitschieten.
Er zijn slechts 3 stieren die boven de 400 kilo eiwit in hun beste lijst produceren en dat zijn de importstieren die wij de afgelopen jaren, en nu nog steeds veel adviseren. Hoe gaaf is dat?!
#1 RUBICON (Mogul x Robust) 305 dgn 11.468 kgM 4.46%vet 3.51%eiwit 512 kgV 402 kgE
#2
 GUARD (Guarini x Leif) 305 dgn 11.200 kgM 4.40%vet 3.64%eiwit 493kgV 408kgE 
#3 ADORABLE (Supershot x McCutchen) 305 dgn 11.516 kgM 4.28%vet 3.49%eiwit 493kgV 402 kgE

Bovenstaande stieren zijn bij ons vrij beschikbaar. Profiteer ervan!

Eerder nieuws

02 September 2022

Nieuwe stierenkaart staat online!

Onafhankelijke KI-Service heeft méér te bieden!

28 April 2022

Vliek Holsteins wint Voorjaarskeuring Ermelo

Shogun-dochter Vliek Francaise 63 Vaarzenkampioen

29 March 2022

#1 Exterieur-stier Legend-Maker Victor tijdelijk in een leuke actie!

Al 11 AB-88 vaarzen in NL en VL!

31 January 2022

Uitslag "Hardenberg"-actie bekend!

Bekijk in bijgevoegd filmpje wie de de overnachting in de B&B gewonnen heeft!

07 January 2022

Nieuwe stierenkaart staat online!

Het beste wereldwijde aanbod voor u vrij beschikbaar!