Home > Nieuwsoverzicht > Welkom Jan Martien

Welkom Jan Martien

Een nieuwe kracht om ons team te versterken

6/7/2021

Jan Martien komt ons team per 1 juni versterken. U kunt Jan Martien in de regio Oldebroek en omstreken verwachten in de verkoop. Verder zal hij ook onze inseminatie service ondersteunen.

Jan Martien stelt zich graag aan u voor:

Hallo, mijn naam is Jan-Martien van Wijhe en ben 32 jaar. Ik ben getrouwd met Gesiena en samen hebben we twee kinderen, Naomi en Teun. We wonen in het kleinste stadje van Nederland, Staverden, wat valt onder gemeente Ermelo.
Nadat ik klaar was met de MAS heb ik ongeveer 12 jaar bij twee verschillende melkveebedrijven gewerkt. Daar heb ik destijds veel ervaring op gedaan. Van huis uit ben ik geen boerenzoon. In 2017 deed zich een bijzondere kans voor en zijn we gestart op een melkveebedrijf die we hebben overgenomen van een stoppende melkveehouder. Op deze manier kwam een grote wens in vervulling om zelfstandig een melkveebedrijf te runnen. Op dit moment houden we hier 50 melkkoeien en 25 stuks jongvee op 32 hectare zandgrond die we pachten van het Geldersch Landschap. Naast het werk op de boerderij ben ik een groot liefhebber van fokkerij. In mei ben ik gestart als inseminator en verkoper bij Vekis en hoop u dan ook graag te ontmoeten!

Vriendelijke groet, Jan-Martien

Vekis Spring Package Sale

Actie loopt nog t/m 21 Juni

09 June 2021
Bij aankoop van 30 rietjes (naar keuze uit 10 stieren) ontvangt er 10 gratis bij!
De actie loopt nog tot en met 21 juni aanstaande.

Welkom Jan Martien

Een nieuwe kracht om ons team te versterken

07 June 2021
Jan Martien komt ons team per 1 juni versterken. U kunt Jan Martien in de regio Oldebroek en omstreken verwachten in de verkoop. Verder zal hij ook onze inseminatie service ondersteunen.

Jan Martien stelt zich graag aan u voor:

Hallo, mijn naam is Jan-Martien van Wijhe en ben 32 jaar. Ik ben getrouwd met Gesiena en samen hebben we twee kinderen, Naomi en Teun. We wonen in het kleinste stadje van Nederland, Staverden, wat valt onder gemeente Ermelo.
Nadat ik klaar was met de MAS heb ik ongeveer 12 jaar bij twee verschillende melkveebedrijven gewerkt. Daar heb ik destijds veel ervaring op gedaan. Van huis uit ben ik geen boerenzoon. In 2017 deed zich een bijzondere kans voor en zijn we gestart op een melkveebedrijf die we hebben overgenomen van een stoppende melkveehouder. Op deze manier kwam een grote wens in vervulling om zelfstandig een melkveebedrijf te runnen. Op dit moment houden we hier 50 melkkoeien en 25 stuks jongvee op 32 hectare zandgrond die we pachten van het Geldersch Landschap. Naast het werk op de boerderij ben ik een groot liefhebber van fokkerij. In mei ben ik gestart als inseminator en verkoper bij Vekis en hoop u dan ook graag te ontmoeten!

Vriendelijke groet, Jan-Martien

Marten bedankt!

De Ki Service wil Marten bedanken voor zijn inzet.

02 June 2021
Marten gaat ons helaas verlaten. Wij willen hem enorm bedanken voor zijn enorme bijdrage. We wensen hem samen met zijn vrouw Jettie veel succes toe in de toekomst.

Marten wil het volgende aan u meegeven:
Beste Veehouder,
Bij deze wil ik jullie bedanken voor de afgelopen jaren dat ik bij jullie de koeien mocht insemineren. Het was een mooie periode waar ik met veel plezier op terug kijk. Het was goed te combineren met het werk thuis op de boerderij. Zal de gesprekken en de vele bakjes koffie niet snel vergeten! Na 10 jaar is het tijd voor een nieuwe uitdaging. Het is nog niet duidelijk wat ik precies hierna ga doen. We gaan kijken welke uitdaging er op ons pad komt. Het gaat jullie goed!
Vriendelijke groet, Marten

Gebruik een Belg met een Vekis-prefix!

Barack en Poetin behoren tot de top van NL!

26 January 2021
In de Veeteelt werd onlangs aandacht besteed aan het geboortegemak van Belgisch Blauwe gebruikskruisings-stieren.

Er was "onderzoek" gedaan naar het percentage moeilijke geboorten per lactatie.
Voor ons een bevestiging van het fokdoel en de adviezen die we al 15 jaar nastreven en onze klanten adviseren! Dat zijn:

1. Gebruik betrouwbare Belgisch Blauwe stieren met minimaal 120 geboortegemak!
2. Gebruik op uw oudere koeien, die bewezen hebben duurzaam te zijn een goede fokstier (evt gesekst)


Vekis Barack, Vekis Poetin en Vekis Rebel scoren ook uitstekend voor bevruchting en levensvatbaarheid bij geboorte!

Voor meer informatie neem gerust contact met ons op!
info@vekis.nl of kantoor (0341-25 86 85)

Eerder nieuws

19 November 2020

Scherp geprijsd sperma nu in leuke winactie!

Win maar liefst 3 hoogwaardige topembryo`s!

28 June 2020

Rumilife Cal24

Nieuw product van Alta in de aanbieding

25 June 2020

Red Wolder heeft zijn aAa code gekregen

Het heeft even op zicht laten wachten!

24 April 2020

Nieuws indexdraai vastgelegd op film!

Bekijk live hoe wij de beste stieren hebben geselecteerd!

16 March 2020

Werkwijze Vekis tegen Corona-virus.

Extra maatregelen om verspreiding tegen te gaan.